BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 14643289
nr 1464 3289
Ljuskrona
mässing, 1800-tal, proveniens Geddeholms slott. Höjd: ca 90 cm
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:10:19
16/4 20:18:17
- Klassiska
25 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Mässing